Gold Hair s.r.o.

+420 734 127 332

(Po-Pá 9:00 - 17:00)

Reklamační řád

Toto je pouze výtah obchodních podmínek ke zjednodušení.

I. REKLAMACE

Vzhledem k charakteru zboží a určení jeho použití, garantuje prodávající kvalitu zboží u tohoto druhu obvyklou. Veškeré reklamace musí být uplatněny bezodkladně a to e-mailem.
V případě, že dodávka vykazuje zjevné vady přepravního obalu nebo obsahu, je kupující oprávněn odmítnout převzetí. V tomto případě bude zásilka automaticky zaslána zpět a bude expedována nová zásilka. 
Kupující má právo provést reklamaci do 30 dnů od prokazatelného obdržení zásilky.

1. Případné reklamace budou vyřízeny v souladu s právním řádem platným v ČR.
2. Reklamace zboží vyřizujte e-mailem na info@goldhair.cz 

II. ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY (VRÁCENÍ ZBOŽÍ) 

Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží a to bez udání důvodu. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Po obdržení vráceného zboží, prodávající obratem zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací